RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » MIĘDZYNARODOWE ZAWODY NA LITWIE -WILNO

MIĘDZYNARODOWE ZAWODY NA LITWIE -WILNO

16-10-2017 13:47

W dniach 13-15.10.2017 w Wilnie odbył się Międzynarodowy Turniej Młodzieżowców. W zawodach brało udział sześciu zawodników "Olimpijczyka" oraz dwóch z Radomskiego SMS -u. Łącznie zdobyli 2 MEDALE: PŁOWIEC RAFAŁ (kat wagowa 130 kg OLIMPIJCZYK RADOM) – zdobył SREBRNY MEDAL (stoczył 3 walki – wygrana z Białorusinem i Estończykiem w Finale nieznacznie uległ zawodnikowi z Litwy 2:1), KAZIMIERCZAK FILIP (kategoria wagowa 85 kg GKS BEŁCHATÓW - SMS RADOM) – zdobył SREBRNY MEDAL (stoczył 3 walki - wygrana z Litwinem, Białorusinem w Finale przegrana z zawodnikiem Białoruskim)

Płowiec Rafał - zdobywca Srebrnego Medalu (RCSZ OLIMPIJCZYK)

Był to bardzo mocny turniej o czym świadczy obecność ekip z Białorusi, Ukrainy, Rosji, Finlandii, Łotwy oraz gospodarzy. Większość z nich przyjechała z zawodnikami na co dzień występującymi w Kadrze Narodowej.

Skład RCSZ OLIMPIJCZYK: DUDZIŃSKI DOMINIK (kat wagowa 50 kg), KAŃSKI WOJCIECH (kat wag 75 kg), BEDNARZ PATRYK (kat wag 75 kg), RUDNIK HUBERT (kat wag 85 kg), KARECIŃSKI MATEUSZ (kat wag 130 kg) oraz PŁOWIEC RAFAŁ (130 kg)

Skład SMS RADOM: CEZARY NOWAK (zawodnik ORLIK WIERZBICA), KAZIMIERCZAK FILIP (zawodnik GKS BEŁCHATÓW)

W turnieju startowało około 150 zawodników.