RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » 5 MEDALI NA PUCHARZE POLSKI JUNIORÓW

5 MEDALI NA PUCHARZE POLSKI JUNIORÓW

20-11-2017 09:15

W dniach 17-18.11.2017r w Wałbrzychu odbył się Puchar Polski Juniorów w zapasach w stylu klasycznym, w którym nasi zawodnicy zdobyli 5 MEDALI: 2 x ZŁOTO (DUDZIŃSKI DOMINIK oraz CHUDZIK KAROL), SREBRO (CHUDZIK PIOTR) oraz 2 x BRĄZ (KOZŁOWSKI KONRAD, BEDNARZ PATRYK)

Bardzo blisko podium byli: Rybski Paweł, Rudnik Hubert oraz Piątek Oskar, którzy ostatecznie zajęli V miejsca.

W zawodach wystartowało 14 zawodników „OLIMPIJCZYKA”, którzy wywalczyli  I MIEJSCE  w KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ.

Na uwagę zasługuje dobry występ zapaśników Radomskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego, którzy zdobyli 4 MEDALE (Morena Żukowo -Kunkel Grzegorz – Brązowy Medal, Orlik Wierzbica - Nowak Cezary - Złoty Medal, Wola Kszysztoporska - Jarek Michał – Srebrny Medal, PTC Pabianice - Dybka Michał – Brązowy Medal)

W turnieju wystartowało 92 zawodników z 28 Klubów z Polski.