RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » PODSUMOWANIE PUCHARU POLSKI KADETÓW - 46 MEMORIAŁ im. WŁADYSŁAWA MIAZIO - STYL KLASYCZNY

PODSUMOWANIE PUCHARU POLSKI KADETÓW - 46 MEMORIAŁ im. WŁADYSŁAWA MIAZIO - STYL KLASYCZNY

09-10-2018 10:07

W dniach 05-07.10.2018 w Radomiu odbyły się zawody PUCHARU POLSKI KADETÓW - 46 Memoriału im. WŁ. MIAZIO. RCSZ,,OLIMPIJCZYK" wystawił do boju 12 zawodników, którzy niestety nie zdobyli medalu.  Najbliżej miejsca medalowego byli: OSKAR KUCHARCZYK (kat wag. 48 kg) oraz DAWID WILK (kat wag 55 kg). Obaj zapaśnicy uplasowali się na 5 MIEJSCU. Dobrze zaprezentowali się zapaśnicy: RAFAŁ WÓJCIK (71 KG) oraz PATRYK SZYMAŃSKI (55 KG), którzy wywalczyli 8 MIEJSCE.

Klasyfikację Drużynową wygrał Klub z Raciborza, II oraz III Miejsce przypadło dla ekip z Ukrainy.

Turniej Radomski jak co roku był bardzo silnie obsadzony -  wystartowało 191 zawodników z 33 Klubów w tym ekipy zagraniczne m.in. Ukraina ( dwie ekipy), Litwa oraz Dania.