ZAWODY I RZUTU LIGI ZAPAŚNICZEJ
11-03-2019 11:30W dniu 09.03.2019r odbył się I RZUT RADOMSKIEJ LIGI ZAPAŚNICZEJ DZIECI, MŁODZIKÓW i MŁODZICZEK. W zawodach wystartowało 170 zawodników i zawodniczek z 10 Klubów: Olimpijczyk Radom, Piątka Piaseczno, Orlik Wierzbica, Radomsko, PTC Pabianice, AKS Piotrków, Wola Krzysztoporska, Gwardia Warszawa, Białołęka oraz Targówek
W klasyfikacji Drużynowej Olimpijczyk zajął I MIEJSCE, II MIEJSCE Klub z Pabianic, III - Radomsko.
MEDALIŚCI OLIMPIJCZYKA
KATREGORIA WIEKOWA DZIECI (DZIEWCZYNY)
KAT.WAG.26 KG
MILENA SKAWIŃSKA – II MIEJSCE
KLAUDIA SZYMCZYK – III MIEJSCE
KAT.WAG.60 KG
ANNA PISKORZ – II MIEJSCE
KAT.WAG.52 KG (Młodziczki)
OLIIWA KOŁODZIEJCZYK – I MIEJSCE
KACZOR ŁUCJA – III MIEJSCE
WINNICKA KARINA – III MIEJSCE
KAT.WAG.60 KG
NATALIA ZERĘBA – I MIEJSCE
KATEGORIA WIEKOWA DZIECI (CHŁOPCY) (rocznik 10-11)
KAT.WAG.25 KG
STĘPIEŃ FILIP – II MIEJSCE
PYPEĆ STANISŁAW – III MIEJSCE
SADKOWSKI FILIP – III MIEJSCE
KAT.WAG.26 KG
KOŚLA MARCEL – III MIEJSCE
KAT.WAG.27 KG
DZIUBIŃSKI IWO – I MIEJSCE
ŚMIAŁEK KUBA – II MIEJSCE
POŻYCZKA EMIL – III MIEJSCE
KAT.WAG.29 KG
KOPOS WIKTOR – II MIEJSCE
KAT.WAG.38 KG
ANDRYCHOWSKI JAKUB – II MIEJSCE
KILJANEK ADAM – III MIEJSCE
KAT.WAG.45 KG
MAKARSKI IGOR – I MIEJSCE
KALITA IGOR – II MIEJSCE
GWIZD JAN – III MIEJSCE
KATEGORIA WIEKOWA DZIECI (CHŁOPCY) (rocznik 08-09)
KAT.WAG.24 KG
JAGIEŁO JAKUB – I MIEJSCE
KAT.WAG.28 KG
KLECZEWSKI FRANCISZEK – II MIEJSCE
KAT.WAG.32 KG
ZAJĄC PIOTR – II MIEJSCE
GWIZ JAN – III MIEJSCE
KAT.WAG.33 KG
PYPEĆ JAN – I MIEJSCE
MITAL GRZEGORZ – II MIEJSCE
KAT.WAG.37 KG
WOJTYŁA JAKUB – III MIEJSCE
KAT.WAG.39 KG
KACZOR MACIEJ – III MIEJSCE
KAT.WAG.40 KG
ANDRYCHOWSKI PRZEMYSŁAW – I MIEJSCE
ROCHOWSKI MARCIN – II MIEJSCE
KAT.WAG.43 KG
MITAL TOMASZ – III MIEJSCE
KAT.WAG.46 KG
WALERCZAK ALAN – I MIEJSCE
KAT.WAG.49 KG
KRUPA DAWID – III MIEJSCE
KAT.WAG.61 KG
MAGIEREK MATEUSZ – I MIEJSCE
SULIMA BARTŁOMIEJ – II MIEJSCE
KATREGORIA WIEKOWA MŁODZIK (CHŁOPCY)
KAT.WAG.35 KG
MARCEL SOSNOWSKI – I MIEJSCE
KAT.WAG.41 KG
STAŚKIEWICZ CEZARY – III MIEJSCE
KAT.WAG.48 KG
ZAJĄC JAKUB – II MIEJSCE
KAT.WAG.68 KG
JURYS DANIEL – II MIEJSCE
KAT.WAG.75 KG
KORCZ JAKUB – III MIEJSCE
KAT.WAG.85 KG
MATRACKI KACPER – I MIEJSCE
KAT.WAG.100 KG
FIGURA BARTŁOMIEJ – I MIEJSCE
MORTON KRYSZTOF – II MIEJSCE
BRYŁA MIŁOSZ – III MIEJSCE
/ /
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym: