RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » LXII Memoriał Pytlasińskiego w stylu klasycznym

LXII Memoriał Pytlasińskiego w stylu klasycznym

01-08-2019 10:08


LXII Memoriał Pytlasińskiego w stylu klasycznym

Od 2 do 4 sierpnia 2019 r. w Arenie Ursynów odbędzie się LXII Memoriał Pytlasińskiego w stylu klasycznym, XXVIII Wacława Ziółkowskiego w stylu wolnym oraz XXIII Poland Open w zapasach kobiet. Walki eliminacyjne startują w piątek 2 sierpnia od godziny 10.00.

Na turnieju nie zabraknie rózwnież zawodników "OLIMPIJCZYKA" w składzie:

- PIĄTEK PRZEMYSŁAW (kat.wag. 60 kg)

- KLIMEK BARTŁOMIEJ (kat.wag. 72 kg)

- KARECIŃSKI MATEUSZ (kat.wag. 130 kg)

- PŁOWIEC RAFAŁ (kat.wag. 130 kg)

Niestety na zawodach nie wystąpi nasz najlepszy zawodnik ARKADIUSZ KUŁYNYCZ (kat.wag. 87 kg) - zawodnik nabawił się kontuzji na zgrupowaniu Kadry w SPALE. 

Turniej zapaśniczy w Warszawie jest już bardzo renomowaną imprezą, która od lat jest wpisana w kalendarz Międzynarodowej Federacji Zapaśniczej (UWW). Dla wielu reprezentacji jest to ostatni sprawdzian formy przed mistrzostwami świata, które w tym roku odbędą się w dalekim Kazachstanie.

Jest to szansa na oglądanie najlepszych „zapaśniczo” krajów, jak Azerbejdżan, Armenia, Gruzja, Kazachstan, Turcja, Iran, Rosja, czy Ukraina, które wystawią piekielnie silne ekipy. Na matach Areny Ursynów spodziewamy się wielu wojowników światowego formatu. 

Już wiadomo, że na warszawskich turniejach weźmie udział ok. 500 zapaśników z 40 krajów. Praktycznie dla wszystkich reprezentacji zawody w Polsce są ostatecznym sprawdzianem przed mistrzostwami świata seniorów w Nur-Sułtanie (14-22 września 2019 r.), które będą pierwszą szansą na wywalczenie kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020. 

Program zawodów z udziałem Naszych zawodników:

PIĄTEK (02.08.2019) - walki Bartłomieja Klimka (kat.wag 72 kg)

SOBOTA (03.08.2019) - od godziny 10.00 walki:

- Piątka Przemysława (kat.wag 60 kg), Karecińskiego Mateusza oraz Płowca Rafała (kat.wag 130 kg)

Relacja LIVE z turnieju: https://www.zapasy.org.pl/articles/pytlasinski-ziolkowski-poland-open-live-dzien-1?fbclid=IwAR1zA02IGGKWlKD0V8obzjZDy43SKHpI-ln8TCs4YqpfinKGejSbWEAji8s

 
/ /


PZZ   OLIMPIJCZYK   

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym: