PODSUMOWANIE II RZUTU RADOMSKIEJ LIGI ZAPAŚNICZEJ
07-10-2019 21:35W dniu 05.10.2019r odbył się II RZUT RADOMSKIEJ LIGI ZAPAŚNICZEJ DZIECI, MŁODZIKÓW i MŁODZICZEK w zapasach stylu klasycznym oraz kobiet. W zawodach wystartowało 102 zawodników i zawodniczek z siedmiu Klubów: Olimpijczyk Radom, Piątka Piaseczno, Orlik Wierzbica, Radomsko, Białołęka, Orzeł Dobroszyce oraz SSA Legia.
W klasyfikacji Drużynowej Dzieci oraz Młodzików „Olimpijczyk” zajął I MIEJSCE zdobywając 197 pkt, II MIEJSCE Klub z Piaseczna (94 pkt) zaś III Radomsko (59 pkt).
MEDALIŚCI OLIMPIJCZYKA
KATEGORIA WIEKOWA DZIECI (DZIEWCZYNY)
KAT.WAG.29 KG
KLAUDIA SZYMCZYK – II MIEJSCE
KAT.WAG.32 KG
HELENA WĘGRZYCKA – I MIEJSCE
MILENA SKAWIŃSKA – II MIEJSCE
KAT.WAG.40 KG
WIKTORIA SKORŻA – I MIEJSCE
KAT.WAG.58 KG (Młodziczki)
OLIWA KOŁODZIEJCZYK – I MIEJSCE
NATALIA ZARĘBA – II MIEJSCE
KATEGORIA WIEKOWA DZIECI (CHŁOPCY)
KAT.WAG.25 KG
JAKUB JAGIEŁŁO – III MIEJSCE
KAT.WAG.27 KG
KUBA ŚMIAŁEK – II MIEJSCE
IWO DZIUBIŃSKI – III MIEJSCE
KAT.WAG.28 KG
STANISŁAW PYPEĆ – I MIEJSCE
ANTONI WYDRA – III MIEJSCE
KAT.WAG.29 KG
FRANCISZEK KLECZEWSKI – I MIEJSCE
KAT.WAG.30 KG
EMIL POŻYCZKA – III MIEJSCE
KAT.WAG.32 KG
WIKTOR KOBOS – I MIEJSCE
JAN KLECZEWSKI – III MIEJSCE
KAT.WAG.33 KG
PAWEŁ SZCZERBIŃSKI – I MIEJSCE
MIKOŁAJ WYDRA – III MIEJSCE
KAT.WAG.36 KG
MAREK CIEŚLAKOWSKI – I MIEJSCE
JAKUB WOJTYŁA – II MIEJSCE
GRZEGORZ MITAL – III MIEJSCE
KAT.WAG.40 KG
JAKUB ANDRYCHOWSKI – III MIEJSCE
KAT.WAG.41 KG
MARCIN ROCHOWSKI – II MIEJSCE
KAT.WAG.42 KG
PRZEMYSŁAW ANDRYCHOWSKI – I MIEJSCE
KAT.WAG.45 KG
TOMASZ MITAL – I MIEJSCE
IGOR MAKARSKI – II MIEJSCE
JAN GWIZD – III MIEJSCE
WIKTOR SKÓRNICKI – III MIEJSCE
KAT.WAG.49 KG
ALAN WALERCZAK – I MIEJSCE
KAT.WAG.50 KG
PAWEŁ CELEJ – I MIEJSCE
KRZYSZTOF KRAWCZYK – III MIEJSCE
MATEUSZ OKRUTA – III MIEJSCE
KAT.WAG.58 KG
ADAM PIETRUSZKA – I MIEJSCE
KAT.WAG.66 KG
MATEUSZ MAGIEREK – I MIEJSCE
KATREGORIA WIEKOWA MŁODZIK (CHŁOPCY)
KAT.WAG.44 KG
MACIEJ BUKALSKI – III MIEJSCE
KAT.WAG.48 KG
CEZARY STAŚKIEWICZ – III MIEJSCE
KAT.WAG.52 KG
OSKAR MIKOŁAJCZYK – I MIEJSCE
JAKUB ZAJĄC – III MIEJSCE
SZYMON KRAWCZYK – III MIEJSCE
KAT.WAG.57 KG
JANKO BŁAŻEJ – II MIEJSCE
KAT.WAG.85 KG
JAKUB KORCZ – II MIEJSCE
/ /
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym: