PODSUMOWANIE I RZUTU LIGI ZAPAŚNICZEJ - RADOM 2021
24-02-2021 20:58W dniu 20.02.2021 w radomskiej hali ZSB-SMS odbyły się zawody I RZUTU LIGI ZAPAŚNICZEJ w zapasach stylu klasycznym oraz kobiet w kategorii wiekowej: Dzieci, Młodzik oraz Kadet. Oprócz "Olimpijczyka" w turnieju wystartowało 8 ekip m.in: PTC Pabianice, ZKS Radomsko, UKS Piątka Piaseczno, SSA Legia Warszawa, Talent Białołęka, Zdrowy Targówek, Orlik Wierzbica oraz Platan Borkowice. Łącznie w zawodach wzięło udział aż 180 zawodników i zawodniczek !
W klasyfikacji Drużynowej RCSZ ,,Olimpijczyk" zdobył I MIEJSCE wyprzedzając ekipę z Pabianic oraz Radomska.
MEDALIŚCI OLIMPIJCZYKA – I RZUT LIGI ZAPAŚNICZEJ
GRUPA WIEKOWA DZIECI (2010-2012)
KAT.WAGOWA 33 KG
STANISŁAW PYPEĆ – II MIEJSCE
GRUPA WIEKOWA DZIECI (2012-2013)
KAT.WAGOWA 33 KG
MARYSIA KUPIDURA – I MIEJSCE
LAURA SOSONOWSKA – II MIEJSCE
OLIWIA KOWALIK – III MIESJCE
KAT.WAGOWA 35 KG
STANISŁAW STANIAK – III MIEJSCE
GRUPA WIEKOWA DZIECI (2014-2015)
KAT.WAGOWA 23 KG
KACPER SZYDŁO – I MIEJSCE
FABIAN KATUS – II MIEJSCE
BARTŁOMIEJ RUTKOWSKI – III MIEJSCE
BORYS KOŚLA – III MIEJSCE
KAT.WAGOWA 25 KG
KACPER SAŁEK – II MIEJSCE
BŁAŻEJ KWIECIEŃ – III MIEJSCE
JAKUB KOCAN – III MIEJSCE
KAT.WAGOWA 27 KG
IGOR KOCAN – II MIEJSCE
KAT.WAGOWA 30 KG
JULIAN MIKOSZA – III MIEJSCE
SZYMON RUTKOWSKI – III MIEJSCE
KAT.WAGOWA 31 KG
FRANCISZEK KUPIDURA – III MIEJSCE
KAT.WAGOWA 32 KG
JAKUB JAGIEŁŁO – III MIEJSCE
KAT.WAGOWA 34 KG
IWO DZIUBIŃSKI – III MIEJSCE
KAT.WAGOWA 36 KG
EMIL POŻYCZKA – I MIEJSCE
KAT.WAGOWA 42 KG
GRZEGORZ MITAL - I MIEJSCE
KAT.WAGOWA 48 KG
KAMIL CZERWIEC – II MIEJSCE
KAT.WAGOWA 51 KG
JAKUB ANDRYCHOWSKI – II MIEJSCE
IGOR WASILAK – III MIEJSCE
KAT.WAGOWA 54 KG
FRANCISZEK SKÓRNICKI – I MIEJSCE
KAT.WAGOWA 60 KG
IGOR MAKARSKI – II MIEJSCE
KAT.WAGOWA 63 KG
IGOR KALITA – I MIEJSCE
MATEUSZ OKRUTA – II MIEJSCE
GRUPA WIEKOWA MŁODZIK – ZAPASY KOBIET
KAT.WAGOWA 33 KG
ANASTAZJA MAJEWSKA – II MIEJSCE
OKTAWIA SENDEROWSKA – III MIEJSCE
KAT.WAGOWA 36 KG
HELENA WĘGRZYCKA – II MIEJSCE
WIKTORIA SENDEROWSKA – III MIEJSCE
KLAUDIA SZYMCZYK – III MIEJSCE
KAT.WAGOWA 50 KG
WIKTORIA SKORŻA – III MIEJSCE
GRUPA WIEKOWA MŁODZIK – ZAPASY STYL KLASYCZNY
KAT.WAGOWA 35 KG
PIOTR CHOJAK – II MIEJSCE
JAN CHOJAK – III MIEJSCE
SZYMON ZAJĄC – III MIEJSCE
KAT.WAGOWA 38 KG
FRANCISZEK KLECZEWSKI – II MIEJSCE
KAT.WAGOWA 41 KG
PIOTR ZAJĄC – I MIEJSCE
FLORIAN ZUGAJ – II MIEJSCE
KAT.WAGOWA 48 KG
MARCEL SOSNOWSKI – I MIEJSCE
KAT.WAGOWA 52 KG
PRZEMYSŁAW ANDRYCHOWSKI – I MIEJSCE
KAT.WAGOWA 57 KG
ALAN WALERCZAK – I MIEJSCE
CEZARY STAŚKIEWICZ – II MIEJSCE
KAT.WAGOWA 62 KG
JAKUB ZAJĄC – II MIEJSCE
MACIEJ GRABOWSKI – III MIEJSCE
KAT.WAGOWA 68 KG
ALEKSANDER BĄK – III MIEJSCE
KAT.WAGOWA 75 KG
MATEUSZ MAGIEREK – I MIEJSCE
KAT.WAGOWA 100 KG
IGOR KACZOR – II MIEJSCE
GRUPA WIEKOWA KADET– ZAPASY KOBIET
KAT.WAGOWA 53 KG
ŁUCJA KORCZ – I MIEJSCE
OLIWIA KOŁODZIEJCZYK – II MIEJSCE
KAT.WAGOWA 60 KG
NATALIA ZARĘBA – II MIEJSCE
GRUPA WIEKOWA KADET– ZAPASY STYL KLASYCZNY
KAT.WAGOWA 55 KG
BARTOSZ BAĆMAGA – III MIEJSCE
KAT.WAGOWA 60 KG
JAKUB ŚLIWIŃSKI – II MIEJSCE
OSKAR MIKOŁAJCZYK – III MIEJSCE
KAT.WAGOWA 71 KG
KONRAD CUDNIK – II MIEJSCE
DOMINIK WILK – III MIEJSCE
KAT.WAGOWA 92 KG
JAKUB KORCZ – I MIEJSCE
JAKUB OBŁĘKOWSKI – II MIEJSCE
KAT.WAGOWA 110 KG
JAKUB OBŁĘKOWSKI – II MIEJSCE
/ /
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym: