RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI U23- POZNAŃ

MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI U23- POZNAŃ

21-03-2021 21:57

W dniach 19-21.03.2021r w Poznaniu odbyły się MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI U23 - w zapasach stylu klasycznym. W barwach „Olimpijczyka” wystartowało 8 zawodników, którzy zdobyli 6 MEDALI. Na najwyższym stopniu podium stanął BEDNARZ PATRYK (kat. wag 77 kg - w walce finałowej nie dał szans zawodnikowi MLUKS WARMIA Piotrowi Szczerbikowi),

SREBRNY MEDAL  wywalczył RUDNIK HUBERT , który w walce finałowej w kat.wag do 97 kg przegrał z faworyzowanym zawodnikiem gospodarzy Gerardem Kurniczakiem).

BRĄZOWE MEDALE zdobyliDUDZIŃSKI DOMINIK, ŚCIEGLIŃSKI JAKUB (kat wag. 60 kg) oraz CHUDZIK PIOTR, ADRIAN CHRUŚLAK (kat. wag 97 kg)

W klasyfikacji Drużynowej RCSZ ,,OLIMPIJCZYK” wywalczył I MIEJSCE!