RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » 48 Memoriał im. Wł. MIAZIO - III PUCHAR POLSKI KADETÓW - RADOM

48 Memoriał im. Wł. MIAZIO - III PUCHAR POLSKI KADETÓW - RADOM

17-10-2021 21:14

W dniach 15-17.10.2021r w Radomiu odbyły się M/n zawody III JESIENNEGO PUCHARU POLSKI KADETÓW - 48 Memoriału im. WŁ. MIAZIO. RCSZ,,OLIMPIJCZYK" wystawił do boju 12 zawodników, którzy zdobyli 2 MEDALE (ZŁOTO, BRĄZ). Na najwyższym stopniu podium stanął JAKUB KORCZ, który w kategorii wagowej 92 KG nie miał sobie równych i zdobył ZŁOTY MEDAL ! Oprócz I Miejsca Jakub został wybrany przez Trenera Kadry Narodowej Kadetów najlepszym zawodnikiem Turnieju i Klubu Olimpijczyk!. BRĄZOWY MEDAL w kategori wagowej do 110 KG wywalczył BARTŁOMIEJ FIGURA. Brawa dla Medalistów za postawę i  charakter jaki pokazali w walkach !

Najbliżej miejsca medalowego byli: MARCEL SOSNOWSKI  (kat wag. 51 kg) oraz JAKUB ZAJĄC, dla których zawody zakończyły się na dobrym 5 MIEJSCU. Dodam, iż dla w/w dwójki były to pierwsze tak poważne zawody.  Brawo za walkę i postawę w całym turnieju.

Na zawodach zostały przyznane indywidualne wyróżnienia dla:

- najlepszego zawodnika Turnieju (wyboru dokonuje Trener Kadry Narodowej) – zwycięzcą zostaje Nasz zawodnik Jakub Korcz Złoty Medalista Pucharu !

- najlepszego zawodnika Powiatu Radomskiego:  zwycięzcą zostaje JAKUB LISEK zawodnik Orlika Wierzbica, który zdobywa SREBRNY MEDAL Turnieju. NAGRODĘ DLA ZAWODNIKA UFUNDOWAŁO STAROSTOWO POWIATOWE – DZIĘKUJEMY !

- najlepszego zawodnika Klubu,,Olimpijczyk” którym zostaje nie kto inny jak Jakub Korcz. Nagrodę dla Jakuba ufundował Pan Jarosław Krawczyk właściciel firmy FIGHTSPORTS ! DZIĘKUJEMY !

W dniu 16.10.2021r o godzinie 16.00 na otwarciu Pucharu Polski Kadetów odbyło się uroczyste podziękowanie dla ARKADIUSZA KUŁYNYCZA zdobywcy BRĄZOWEGO MEDALU MISTRZOSTW ŚWIATA. Na otwarciu obecny Zarząd Klubu wręczył Mistrzowi Kwiaty oraz Nagrodę Finansową. Podziękowania otrzymał również obecny trener Kadry i Olimpijczyka Włodzimierz Zawadzki. Obceny na otwarciu Wiceprezydent Radomia Pan Mateusz Tyczyński również podziękował Arkowi za niebywały sukces.

zawodach wzięło udział 172 zawodników z 40 Klubów z Polski w tym ekipa z Ukrainy a dokładnie z Kostopola.

Podziękowania należą się przede wszystkim Miastu, które wsparło finansowo zawody III PUCHARU POLSKI KADETÓW – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !

Podziękowania dla Starostwa Powiatowego za ufundowanie nagrody dla najlepszego zawodnika Powiatu

Dziękujemy Naszym Drogim Sponsorom za wsparcie rzeczowe i finansowe w/w Turnieju !