RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MAKROREGIONU - OLSZTYN 2022

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MAKROREGIONU - OLSZTYN 2022

18-10-2022 09:29

Tym razem Młodzicy i Młodziczki „Olimpijczyka" Radom wystartowali w zawodach MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MAKROREGIONU (współzawodnictwo dzieci i młodzieży) w zapasach w stylu wolnym, zapasach kobiet , które odbyły się w dniach 14-15.10.2022r w Olsztynie.
Zawodnicy i zawodniczki „Olimpijczyka” Radom zdobyli łącznie 7 MEDALIw tym: SREBRO oraz 6 BRĄZÓW !
W zawodach w zapasach stylu wolnym wzięło udział 103 zawodników (w tym 12 z Olimpijczyka) z 27 Klubów zaś w zapasach kobiet 81 zawodniczek (w tym 4 z Olimpijczyka) z 22 Klubów z czterech województw: Mazowieckiego, Warmińsko – Mazurskiego, Podlaskiego oraz Kujawsko – Pomorskiego.
W klasyfikacji Drużynowej Młodzików Olimpijczyk Radom uplasował się na III Miejscu zdobywając 11 pkt.
W klasyfikacji Drużynowej Młodziczek Olimpijczyk Radom ukończył zmagania na V Miejscu zdobywając 8 pkt !