Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza – Warszawa 2026
15-05-2026 16:28
W minioną niedzielę (23.03.2026r) na Warszawskiej Białołęce odbyły się Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza w zapasach w stylu klasycznym. Młodzicy Olimpijczyka zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając 6 Medali. 


Dobra postawa naszych zapaśników przyczyniła się do wywalczenia II Miejsca w Klasyfikacji Drużynowej.
W zawodach wzięło udział 88 zawodników ( w tym 8 z Olimpijczyka) z 18 drużyn z województw: Mazowieckiego, Warmińsko - Mazurskiego oraz Łódzkiego.
Medaliści Olimpijczyka:
KACPER SZYDŁO (38 KG) – I MIEJSCE
FILIP LUFT (35 KG) – II MIEJSCE
BORYS KOŚLA (41 KG) – II MIEJSCE
LUDWIK WOJTAKOWSKI (62 KG) – II MIEJSCE
MAKSYMILIAN RUTKA (41 KG) – III MIEJSCE
OLIWIER FRYZIEL (41 KG) – III MIEJSCE
OGROMNE BRAWA DLA ZAWODNIKÓW oraz TRENERÓW !
/ /
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
















.png)

.jpg)

