RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » Władze klubu

Władze klubu


 

W Y K A Z

 Zarządu Radomskiego Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”

 z  dnia 04.03.2015r

1. Firlej Leszek - Prezes 

       2. Maj Zbigniew - Wiceprezes 

       3. Maria Świerczyńska - Wiceprezes 

   4. Osiński Marian - Dyrektor 

  5. Nowocień Bogusław - Skarbnik

 

W Y K A Z

 Zarządu Radomskiego Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk”

 z  dnia15.11.2011r


1. Firlej Leszek                                                - Prezes 

         2. Maj Zbigniew                                             - Wiceprezes 

        3. Skoczylas Jolanta                                       - Wiceprezes 

   4. Osiński Marian                                           - Dyrektor 

  5. Kapusta Jacek                                             - Skarbnik

  

 

W Y K A Z

 Zarządu Radomskiego Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk” -  

 z dnia 29.01.2011r

 

1 Maj Zbigniew                                             - Prezes 

        2 Firlej Leszek                                               - Wiceprezes 

        3 Skoczylas Jolanta                                       - Wiceprezes 

  4 Osiński Marian                                           - Dyrektor 

5 Kapusta Jacek                                             - Skarbnik

 

 

W Y K A Z

 Zarządu Radomskiego Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk” -

z dnia 31.10. 2007r

  

1 Maj Zbigniew                                             - Prezes 

        2 Firlej Leszek                                               - Wiceprezes 

       3 Skoczylas Jolanta                                      - Wiceprezes 

 4 Osiński Marian                                          - Dyrektor 

 5 Kapusta Jacek                                            - Skarbnik 

 

WYKAZ

 Zarządu Radomskiego Centrum Szkolenia Zapaśniczego „Olimpijczyk” –

Z dnia 15.04.2004r.

 

1 Kowalik Jerzy                                             - Prezes

                                                                2 Świerczyńska Maria                                  - Wiceprezes ds. wychowawczo-pedagogicznych

                                         3 Ścibor Wojciech                                         - Wiceprezes ds. szkoleniowych

   4 Osiński Marian                                           - Dyrektor

  5 Korczak Jerzy                                              - Skarbnik

 6 Bednarczyk Piotr                                        - Członek

 7 Fałek Ryszard                                             - Członek

8 Kosiła Krzysztof                                        - Członek

9 Nieszczakowski Edmund                        - Członek

10 Skoczylas Jolanta                                   - Członek

11 Strzecha Mariusz                                   - Członek