RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » DWA MEDALE na MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU na LITWIE

DWA MEDALE na MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU na LITWIE

16-11-2016 10:01

W dniu 12.11.2016 odbył się MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ NA LITWIE (WILNO), w którym wzięli udział zapaśnicy Klubu RCSZ  "OLIMPIJCZYK" w składzie: PIĄTEK PRZEMYSŁAW, KOŚLA MICHAŁ, KOŚLA KONRAD, KROCZAK ALEKSANDER, KARECIŃSKI MATEUSZ, PŁOWIEC RAFAŁ, ŚCIEGLIŃSKI JAKUB, SZYMCZYK KRYSTIAN, SIERADZKI PATRYK, KAŃSKI WOJCIECH oraz Trener: WŁODZIMIERZ ZAWADZKI.

Oprócz naszej Drużyny w Turnieju wzięły udział ekipy z: Białorusi, Ukrainy oraz Łotwy.

MEDALIŚCI KLUBU RCSZ"OLIMPIJCZYK" na MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU NA LITWIE:

PIĄTEK PRZEMYSŁAW zdobył SREBRNY MEDAL wygrywając z zawodnikiem Ukrainy (ALEKSANDER TRIFONOV), Białorusinem (MAKSIM NEHODA). W walce o złoto przegrał z Ukraińcem (VIKTOR PETRIK)

KOŚLA KONRAD - zdobył BRĄZOWY MEDAL - przegrał w pierwszej walce z Białorusinem (ANTON KOROBAU), w walce o brązowy medal wygrał z zapaśnikiem gospodarzy (DMITRJ PARECHELASVILI)

Miejsca poza podium: KROCZAK ALEKSANDER, PŁOWIEC RAFAŁ - IV MIEJSCE, V MIEJSCE - KARECIŃSKI MATEUSZ, SIERADZKI PATRYK

Wg trenera Włodzimierza Zawadzkiego była to dobra lekcja dla naszych zapaśników przede wszystkim szkoleniowa. Potrzeba nam jak najwięcej startów międzynarodowych dodał trener  "OLIMPIJCZYKA"