RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » PODSUMOWANIE PUCHARU POLSKI KADETÓW - RADOM 2019

PODSUMOWANIE PUCHARU POLSKI KADETÓW - RADOM 2019

14-10-2019 21:09

W dniach 11-13.10.2019 w Radomiu odbyły się zawody PUCHARU POLSKI KADETÓW - 47 Memoriału im. WŁ. MIAZIO. RCSZ,,OLIMPIJCZYK" wystawił do boju 17 zawodników, którzy niestety nie zdobyli medalu. Najbliżej miejsca medalowego byli: REDESTOWICZ MATEUSZ (kat wag. 55 kg), PATRYK SZYMAŃSKI (60 kg), OBŁĘKOWSKI JAKUB (92 kg) oraz BARTŁOMIEJ FIGURA (110 kg). Ostatecznie uplasowali się na 5 MIEJSCU.

Na uwagę zasługuje bardzo dobry występ ucznia Radomskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego zawodnika Morena Żukowo – Konrada Cudnika, który w kategorii wagowej 55 kg w walce Finałowej uległ nieznacznie zawodnikowi z Kartuz Hovsepyan Gor zdobywając SREBRNY MEDAL !

Klasyfikację Drużynową wyraźnie wygrała ekipa z Litwy, II Miejsce przypadło dla WKS Śląska Wrocław a III dla Janowa Lubelskiego.

Turniej Radomski jak co roku był bardzo silnie obsadzony - wystartowało 166 zawodników z 33 Klubów w tym ekipa zagraniczna m.in. Litwa.