RADOMSKIE CENTRUM SZKOLENIA ZAPAŚNICZEGO

NASI SPONSORZY- DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!!

Jesteś tutaj: Strona główna » STRONA GŁÓWNA - newsy » MISTRZOSTWA POLSKI U14 - JANÓW LUBELSKI 2023

MISTRZOSTWA POLSKI U14 - JANÓW LUBELSKI 2023

19-11-2023 21:58

3 MEDALE (2 x ZŁOTO, BRĄZ) wywalczyli nasi Młodzicy w Mistrzostwach Polski U14 w zapasach w stylu klasycznym, które zakończyły się dzisiaj w Janowie Lubelskim. Dobry występ naszych zawodników przełożył się Klasyfikację Drużynową, która wyglądała następująco:
I MIEJSCE – OLIMPIJCZYK RADOM
II MIEJSCE – SOBIESKI POZNAŃ
III MIEJSCE – JANÓW LUBELSKI
W zawodach wystartowało 215 zawodników ( w tym 13 z Olimpijczyka) z 49 Klubów z Polski .
MEDALIŚCI OLIMPIJCZYKA:

MISTRZOWIE POLSKI U14: (ZŁOCI MEDALIŚCI)

JAN CHOJAK – 44 KG – I MIEJSCE 🥇
TOMASZ MITAL – 75 KG – I MIEJSCE 🥇

BRĄZOWY MEDAL w kategorii wagowej do 57 kg wywalczył FRANCISZEK KLECZEWSKI -III MIEJSCE ! 🥉

Bardzo blisko podium byli: SZYMON ZAJĄC (48 KG), PIOTR CHOJAK (52 KG) oraz JAKUB WOJTYŁA (57 KG), którzy w walce o BRĄZOWE MEDALE niestety przegrali zajmując V MIEJSCE.

Pozostałe miejsca: JAKUB JAGIEŁŁO, IGOR WASILA ( VIIm), EMIL POŻYCZKA (XIm), PIOTR BECZEK (XIV), PAWEŁ CELEJ, GRZEGORZ MITAL (XVIIm), JAKUB ANDRYCHOWSKI (XIXm).