MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK - CHĘCINY 2026
15-05-2026 16:33
Zawodniczki Olimpijczyka Radom zdobyły 3 MEDALE na rozegranych w dniach 10 - 11.04.2026 w Chęcinach MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIOREK w zapasach kobiet.
Mistrzyni Polski z 2025 roku NATALIA ZARĘBA wróciła na matę po kontuzji i zdobyła BRĄZOWY MEDAL
w kategorii do 65 kg.
Team dziewcząt z Olimpijczyka zdobył 4 miejsce w klasyfikacji klubowej na 37 startujących klubów z Polski.
Województwo mazowieckie stanęło na najwyższym podium w klasyfikacji wojewódzkiej.
WIELKIE BRAWA DLA DZIEWCZYN I TRENERKI URSZULI !
/ /
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
















.png)


