AKADEMICKIE MISTRZOSTWA POLSKI - BIAŁA PODLASKA 2026
15-05-2026 16:42
Cztery Medale 

zdobyli nasi zawodnicy w Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbyły się w minioną sobotę w Białej Podlaskiej.
Na najwyższym stopniu podium stanął GRZEGORZ KUNKEL, który w kategorii wagowej do 67 kg wywalczył ZŁOTY MEDAL
!
GRATULACJE DLA ZAWODNIKÓW i TRENERÓW KLUBOWYCH !
ZADANIE SFINANSOWANE PRZEZ GMINĘ MIASTA RADOMIA !
/ /
Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:
















.png)

.jpg)

